Branding

Chcąc osiągnąć sukces na rynku i zdystansować konkurencję, możesz wyjść naprzeciw specyficznym potrzebom klientów z marką firmy, gwarantującą im bliskie, ściśle określone: wartości, jakość i podejście. Mocna marka pozwala w pełni wykorzystać Twoje doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności. Odpowiednio wykreowana, daje wymierne korzyści w postaci przekonania klienta do usługi lub produktu, czyli krótszego i skuteczniejszego procesu sprzedaży. Zaoszczędzony czas możesz wykorzystać na rozwijanie biznesu i cieszenie się życiem.

Rozwiązania

Strategia

Opracowanie modelu prezentującego spójny, wzajemnie powiązany zestaw kluczowych aspektów marki, pozycjonujący markę i budujący jej pożądany wizerunek w oczach określonej grupy klientów

Nazwa

Stworzenie oryginalnej nazwy firmy spójnej ze strategią marki i dopasowanej do oczekiwań klienta oraz wyróżniającej się na tle konkurencji pod względem przekazu, znaczenia i brzmienia.

Logo

Zaprojektowanie logo firmy, które jest wizualną prezentacją najważniejszych wartości i oferty marki oraz elementem wpływającym na postrzeganie marki przez otoczenie biznesowe.

Slogan

Kreacja sloganu marki, korespondującego z nazwą oraz logo firmy, opartego na kluczowych wartościach i osobowości marki, a także odwołującego się do potrzeb klientów.

Identyfikacja

Stworzenie identyfikacji wizualnej firmy, czyli graficznych elementów codziennego styku marki z otoczeniem; od wizytówek, przez ulotki, foldery i bannery, po prezentacje i inne projekty graficzne.

Komunikacja

Integralną częścią identyfikacji wizualnej jest dobranie odpowiednich kanałów w których odbywa się komunikacja.

Coś więcej?

Branding

Realizuję opiekę nad identyfikacją wizualną Klientów. Projektuję logotypy, katalogi reklamowe i prezentacje zachowując spójność z identyfikacją wizualną Klienta

Produkcja

Zajmuję się produkcją materiałów reklamowycj Klienta. Teczki ofertowe, katalogi reklamowe, gadżety i elementy reklamy zwenętrznej. Wszystko w oparciu o identyfikację Klienta.

Strony www

Wykonuję zarówno małe wizytówki jak i większe strony internetowe. Specjalizuję się z branży gastro ale inne branże nie są mi obce

Marketing

Zajmuję się marketingiem swoich Klientów.

Pomagam przy organizacji eventów, materiałów promocyjnych oraz strategii marketingowej