Marketing

Promocja własnej marki oraz produktów nie jest łatwą rzeczą. W dzisiejszych czasach ilość oferowanych produktów i marek jest ogromna. Chcąc uświadomić istnienie swojej marki na rynku należy przemyślanie prowadzić komunikację. Chętnie zajmę się stworzeniem marketingu dla Ciebie.

Rozwiązania

Kampanie
on-line

Tworzymy dedykowane kampanie reklamowe, dostosowane do indywidualnych oczekiwań Klienta. Najczęstszymi celami są sprzedaż produktów i usług lub wzrost świadomości marki.

Social Media

Realizuję kampanie w oparciu o najpopularniejsze media społecznościowe.

BTL

BTL jest skrótem od wyrażenia "below the line" i tym mianem określa się działania reklamowe skierowane do odbiorcy indywidualnego. W przeciwieństwie do mass mediów kampanie BTL nie są kierowane do szerokiego (masowego) grona klientów, tylko bardziej celowo wybranych grup odbiorców.

ATL

ATL to skrót od wyrażenia "above the line" i oznacza działania reklamowe skierowane do odbiorcy masowego. Dlatego mianem ATL określa się kampanie realizowane za pomocą mass mediów.

Content marketing

Piórem czy klawiaturą, tworzymy treści tożsame z Twoimi wartościami. Słowem, mówimy to, co chcesz powiedzieć swoim klientom, tak by zostali na dłużej.

Naming

To tworzenie ciekawych nazw firm, marek, produktów, usług, organizacji. To kreowanie nowej tożsamości, poprzez słowo. Nazywamy, to co dobre, czyli Twoją firmę.

Coś więcej?

Branding

Realizuję opiekę nad identyfikacją wizualną Klientów. Projektuję logotypy, katalogi reklamowe i prezentacje zachowując spójność z identyfikacją wizualną Klienta

Produkcja

Zajmuję się produkcją materiałów reklamowycj Klienta. Teczki ofertowe, katalogi reklamowe, gadżety i elementy reklamy zwenętrznej. Wszystko w oparciu o identyfikację Klienta.

Strony www

Wykonuję zarówno małe wizytówki jak i większe strony internetowe. Specjalizuję się z branży gastro ale inne branże nie są mi obce

Marketing

Zajmuję się marketingiem swoich Klientów.

Pomagam przy organizacji eventów, materiałów promocyjnych oraz strategii marketingowej