Strony www

Specjalizujemy się w tworzeniu stron www, które zbudują sukces Twojej marki w świecie online. Swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy do projektowania elastycznych, funkcjonalnych i skutecznych stron internetowych, które wyróżnią Twoja firmę, produkt lub usługę w Internecie. Uważnie analizuję oczekiwania Klientów i oferuję rozwiązania dopasowane do indywidualnych preferencji. Tworzymy strony internetowe zgodne z najnowszymi standardami technologicznymi oraz aktualnymi trendami, które łączą w sobie maksymalną funkcjonalność i design, który inspiruje.

Rozwiązania

Wizytówki

Proste rozwiązana dla StartUpów. Najczęściej jest to jedna, prosta strona zawierająca skrót oferty, dane kontaktowe, zdjęcia.

Strony firmowe

Bardziej rozbudowane strony internetowe dla bardziej wymagających Klientów. Zawierają od 10 postron, dodatkowe szablony i formularze.

Landing Page

Strona "one page" zbudowana na potrzeby kampanii internetowych. Zawiera te informacje, które są wyszukiwane przez Klienta w czasie trwania kampanii.

Systemy informatyczne

Bardzo rozbudowane strony internetowe, dedykowane wyspecjalizowanej grupie docelowej. Systemy zarządzenia czasem pracy, obsługą Klienta i wiele innych.

Portale

Specyficzny rodzaj serwisu w internecie. Zapewniamy niezawodne rozwiązania, które obsłużą wielotysięczny ruch użytkowników oraz ich aktywność na portalu, np. dodawanie ogłoszeń, komentowanie, tworzenie wpisów na forum.

Marketing internetowy

Opracujemy wspólnie z Klientem plan działań marketingowych i zapewnimy jego wdrożenie w Internecie krok po kroku. 10 letnie doświadczenie w obszarze mediów interaktywnych pozwala nam śmiało doradzać w zakresie rozmaitych form promocji w sieci

Coś więcej?

Branding

Realizuję opiekę nad identyfikacją wizualną Klientów. Projektuję logotypy, katalogi reklamowe i prezentacje zachowując spójność z identyfikacją wizualną Klienta

Produkcja

Zajmuję się produkcją materiałów reklamowycj Klienta. Teczki ofertowe, katalogi reklamowe, gadżety i elementy reklamy zwenętrznej. Wszystko w oparciu o identyfikację Klienta.

Strony www

Wykonuję zarówno małe wizytówki jak i większe strony internetowe. Specjalizuję się z branży gastro ale inne branże nie są mi obce

Marketing

Zajmuję się marketingiem swoich Klientów.

Pomagam przy organizacji eventów, materiałów promocyjnych oraz strategii marketingowej